We gebruiken cookies om je ervaring te verbeteren. Om te voldoen aan de nieuwe e-Privacy richtlijn moeten we je toestemming vragen om cookies te plaatsen. Meer info.
Longsleeve shirt Loesje *
Dit shirt wordt in ons eigen atelier voor je gemaakt. Omdat het nog gemaakt moet worden, kun je nog je wensen doorgeven. De levertijd is 1-7 dagen.
Natuurlijk mag je het artikel ook retourneren als het niet (bij je) past. Dit geldt uiteraard alleen voor "standaard" modellen, niet bij speciale wensen. Check daarom altijd de maten uit de afbeelding!
Ik heb een vraag over dit produkt
Mooi donkergrijs gemeleerd raglan retro shirt met lange mouwen. Het shirt heeft aan de voorpand een roze retro print. De achterkant en de lange mouwen zijn van een donkergrijze gemeleerde tricot (normale shirt dikte). De ronde hals van dit shirt en de onderkant hebben bordeauxrode boorden. De lange mouwen van dit retroshirt zijn afgewerkt met bordeauxrode boordjes.
Liever eerst de stof zien? Bestel dan een stofstaal hieronder.
PASVORM:
- aangesloten
MATERIAAL:
95% katoen, 5% elastaan
- 30 graden machinewas, niet in de droger!
kleur | grijs |
---|---|
lengte | lang |
Display Actual Price | Gebruik config |